SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimiz zincir mağaza ve marketlerde bulunmamaktadır.

Bazı illerimizde sadece doğal ürün satan dükkanlardan ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Evet ürünlerimiz evcil hayvan alerjilerini tetiklemez,güvenle kullanabilirsiniz.

Evet bütün ürünlerimiz vegandır,hiçbir hayvansal  hammadde kullanılmıyor,hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor.Vegan sertifikasyon sürecimiz devam ediyor.

Pek çok müşterimiz hali hazırda gebelik döneminde hayatından toksik ve sert  kimyasalları çıkarmak amacıyla ürünlerimizle tanışmaktadır,koku hassasiyetleri için de kokusuz serimizi öneririz.

Ürünlerimiz açılmadan 2 yıl,açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

Çamaşır deterjanımızı kullandığınızda, çamaşırlarınız yeteri kadar yumuşak olacaktır. Ticari yumuşatıcıların çoğu, çamaşırlarınızın liflerinde ince bir film bırakarak çalışır. İyi çalışan ve size ekstra bir adım kazandıran bir çamaşır deterjanı olmasını tercih ederiz.Yumuşatıcı gözüne seyreltilmiş beyaz sirke de sizin için yeterlidir.Koku beklentiniz varsa yumuşatıcı gözüne veya ütü suyuna esansiyel yağ damlatabilirsiniz.

İyi formüle edilmiş bir bulaşık makinesi deterjanı zaten lekesiz kuruma için yeterlidir,ayda 1 seyrelmiş sirke parlatıcı gözüne eklenebilir.

Saf sabunumuzu tüm kişisel  temizliğinizde, tüm aileniz için kullanabilirsiniz.

Sodyum perkarbonat hammaddesi sıcak suda  en iyi ağartma ve dezenfeksiyon performansına ulaşır.

Fosfat tek başına çok güçlü bir deterjan hammaddesidir,formulasyondan çıkarıldığında en az 4  hammaddenin sinerjik etkisiyle benzer sonuç alınabilir.Bunlar sodyum karbonat,sodyum glukonat,sodyum sitrat ,silikat gibi fosfat yerine geçebilecek  çevre dostu minerallerdir.